Dnes je:  Sobota, 13 Červenec 2024
E-KOMPENDIUM.CZ
Kompendium Array Tisk Array  Email

O Kompendiu

Kompendium je ucelený informační pomocník (sborník) pro školské prostředí, který se specializuje a profiluje jako určitá pomoc školskému managementu, tj. ředitelům škol a školských zařízení a jejich zástupcům případně dalším vedoucím pracovníkům, a to při zvládání a plnění nelehkých administrativních úkolů moderní doby. Zajišťujeme, ať jste stále informačně v „obraze“. Jsme zde za jedno, rádi Vám pomůžeme např. dobrým vzorem směrnice a Vy můžete ušetřený čas přerozdělit a věnovat lepším a užitečnějším směrem.

Kompendium tvoří tým zkušených lektorů a celostátně uznávaných, erudovaných odborníků na danou tématiku (školské právo, pracovní právo, finance, BOZP, PO apod.). Veškeré naše dokumenty, materiály a texty jsou zpracovány v českém jazyce a v plném souladu s typografickými pravidly a tedy „lahodí“ oku nejen odborníka.

Kompendium tvoří desítky předpřipravených materiálů  a souborů v MS Wordu případně MS Excelu, a to pro efektivní a jednoduché přizpůsobení danému zařízení. Materiály resp. soubory se vždy věnují určitým ožehavým tématům např. Směrnice, Administrativa (Vzory správních řízení pro daný typ školy) apod. V případě pokud dojde ke změnám ze strany legislativy, bude příslušný dokument a jeho text přepracován do nové a především platné podoby. V co nejkratší době je odběratelům – předplatitelům zveřejněn odkaz ke stažení ze zabezpečené webové zóny (příp. odeslán aktualizačním emailovým servisem). Automaticky upozorňujeme na změny, které proběhly.

Kompendium je uživatelsky přívětivé, intuitivní a jednoduché. Pro kompletní „ovládnutí“ plně dostačují základní znalosti kancelářských programů jako je MS WORD a  MS EXCEL. Správa materiálů a dokumentů je zajištěna tak, aby mohlo dojít k jejich snadné výměně a tím k aktualizaci základní části Kompendia. Každý nově aktualizovaný materiál vám automaticky nahradí zastaralou a jeho neplatnou verzi (aktualizací je cca 85 v rámci roku). Kompendium a jeho jednotlivé části (aktualizovaná základní část – celek, úplně znění nebo jednotlivé aktualizace) si můžete kdykoliv a odkudkoliv stáhnout ze zabezpečené webové zóny. Předplatitel – odběratel je automaticky po přihlášení identifikován k těmto odběrům resp. možnostem.       

Kompendium obsahuje:

KOMPENDIUM – Kompletní metodický materiál pro řízení škol a školských zařízení

ČŠI – Materiály a dokumenty České školní inspekce (ve zkr. ČŠI)

SMĚRNICE – Kompletně zpracované vzory směrnic pro všechny typy škol a školských zařízení

FORMULÁŘE – Kompletně zpracované vzory smluv, formulářů a podání pro všechny typy škol a školských zařízení

LEGISLATIVA

  • Zákony – Nejdůležitější zákony pro oblast a resort školství
  • Vyhlášky - Nejdůležitější vyhlášky a vládní nařízení pro oblast a resort školství
  • Věstníky – Věstníky MŠMT
  • Metodiky MŠMT – Nejdůležitější a nejvyhledávanější metodické pokyny, informace, instrukce a směrnice MŠMT. Komplexní a ucelené materiály ke vzdělávacím a rámcově vzdělávacím programům (základních a středních škol) 

JINÉ

Kompendium především:

  • žije vlastním životem
  • sleduje vše za Vás
  • šetří Vás čas
  • okamžitě Vás informuje
  • je všude s Vámi, a to v aktuálním a úplném znění ke stažení
  • je finančně dostupné všem školám a školským zařízením

 

 

PřihlášeníNezapomeň popřát

Dnes má svátek: Markéta
Zítra má svátek: Karolína